Programy partnerskie
zarabianie w internecie, e-marketing
Programy partnerskie zbiór programów w których można zarobić, zarabianie w internecie, pieniądze z reklamy, zostań partnerem, zarabianie pieniędzy zacznij już teraz, nie zwlekaj ty też możesz zarobić parę groszy.
Program partnerski Skapiec.pl
Partnerski skierowany jest do osób fizycznych i firm. Partner, który świadczy usługi reklamowe na rzecz naszego serwisu otrzymuje aż 80% kwoty zarobionej przez Skąpiec.pl. Usługi reklamowe polegają na umieszczeniu na stronie internetowej kreacji graficznych lub linków tekstowych kierujących użytkowników do serwisu Skąpiec.pl.

Dodatkowo, Użytkownik, który kliknie w reklamę na stronie Partnera zostaje oznaczony jego identyfikatorem. Przez kolejne 3 miesiące odwiedzając ponownie Skapiec.pl będzie generował zarobki Partnera, który przekierował go do serwisu.

Dostarczamy naszym Partnerom wszelkich narzędzi niezbędnych do uruchomienia programu. Po rejestracji w programie Partner otrzymuje dostęp do Panelu Partnera, w którym znajdują się formy reklamowe do umieszczenia na stronę oraz statystyki, dzięki którym na bieżąco może kontrolować swoje zarobki.

Link do rejestracji: http://www.skapiec.pl/site/doc/401


UrbiCMS - 2006 KontaktPisanie programów na zamówienie | Tworzenie stron www
Telewizja online | Komputery Łódź | Śmieszne filmiki | Pozycjonowanie stron | Darmowe programy